KUJAWSKI TRUCK CENTER

mercedes atego samochód ciężarowy ciężarówka mercedes

KUJAWSKI TRUCK CENTER
 

niezmiennie stawia sobie ambitne cele do osiągnięcia, chce być odpowiedzialnym liderem rynku samochodów ciężarowych i usług serwisowych w regionie. Wyniki finansowe są dla spółki równie ważne jak zadowolenie klientów i pracowników, czy też aspekty środowiskowe, związane z bezpieczeństwem oraz wydajnością inteligentnych samochodów ciężarowych marki Mercedes Benz.

Firma KTC powstała w 2010 r. z miłości do samochodów ciężarowych i zainteresowań branżą transportową.
Od początku swego istnienia spółka stawiała na bezpieczeństwo prowadzonych transakcji, niezawodność, profesjonalną obsługę sprzedażową i serwisową, odpowiedzialność, długotrwałe, stabilne relacje.
To od relacji z interesariuszami zależy dynamiczny rozwój, a przede wszystkim kondycja firmy, dlatego też są one dla nas tak ważne. 

Usługi od A do Z w jednym miejscu, by każdy nasz klient czuł, że wszystko ma pod swoją kontrolą, a przez to mógł bezpiecznie rozwijać swój biznes. 

POZNAJ

NAS

Kujawski Truck Center  autoryzowany dealer i serwis samochodów ciężarowych renomowanej marki Mercedes Benz Truck. Prowadzimy sprzedaż samochodów nowych, używanych oraz naczep. W jednym miejscu świadczymy kompleksowe usługi serwisowe obejmujące nie tylko ciągniki siodłowe ale też naczepy i autobusy. Wykonujemy rożnego rodzaju naprawy od drobnych, przez bardziej poważne, skomplikowane, po usługi blacharskie, lakiernicze. Wykonujemy kalibrację tachografów cyfrowych, geometrię 3d kół, świadczymy usługi Toll Collect.  Posiadamy też Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, własną myjnię.

 

O NAS

BDO 000315060

+ 48 56 662 90 50

ZOSTAW OPINIĘ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

RODO

Kujawski Truck Center Mercedes Benz Truck

Kujawski Truck Center 2021 |

Kujawski Truck Center Sp.z.o.o

Rogówko 114B, 86-162 Lubicz

ul. Magazynowa 14, 87-300 Grudziądz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kujawski Truck Center 2021

Kujawski Truck Center Mercedes Benz Truck